MH Hajnice

Patrik Linhart


Výsledky jednotlivce
od 1. září 2006 do 31. srpna 2017 (11 let):
Hřibojedské stovky 2017, starší (Muži), 83. místo
Okresní uzlovka OORM TU 2017, starší (Dorostenci), 8. místo
Mistrovství České republiky dorostu 2016, starší (stř. dorostenci), 5. místo
Krajské kolo PLAMEN a DOROST 2016, starší (Stř. dorostenci), 1. místo
Okresní kolo dorostu OORM TU 2016, starší (Stř. dorostenci), 1. místo
Hřibojedské stovky 2016, starší (Muži), 15. místo
Hřibojedské stovky 2016, starší (Dorostenci), 1. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2015, starší, 1. místo
Šedesátky AVON Rudník OORM TU 2015, starší, 1. místo
Hajnické šedesátky OORM TU J60 2015, starší, 1. místo
Hřibojedské šedesátky OORM TU J60 2015, starší, 1. místo
Hřibojedské stovky 2015, starší (dorostenci), 2. místo
Memoriál Ivany Valnohové OORM TU J60 2015, starší, 1. místo
Hornolánovské šedesátky OORM TU 2014, starší, 1. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2014, starší, 1. místo
Radvanické šedesátky OORM TU 2014, starší, 3. místo
Šedesátky AVON Rudník - OORM TU J60 2014, starší, 2. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2014, starší, 2. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2014, starší, 1. místo
Hřibojedské šedesátky - OORM TU J60 2014, starší, 1. místo
Hřibojedské stovky 2014, starší (Ml. dorostenci), 8. místo
O Pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2014, starší, 1. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2013, starší, 3. místo
Radvanické šedesátky OORM TU 2013, starší, 2. místo
Šedesátky AVON Rudník - OORM TU J60 2013, starší, 8. místo
Krajské kolo PLAMEN 2013, starší, 7. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2013, starší, 3. místo
Hřibojedské šedesátky - OORM TU J60 2013, starší, 9. místo
Hřibojedské stovky - OORM TU 2013, starší (ML. dorostenec), 8. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2013, starší, 2. místo
Stolínské šedesátky 2013, starší, 3. místo
Stolínská uzlovka 2013, starší, 8. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2012, mladší (starší), 8. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2012, mladší, 1. místo
Hostinnské šedesátky - OORM TU 2012, mladší, 1. místo
Hostinnské šedesátky - OORM TU 2012, mladší (starší), 8. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2012, mladší (starší chl.), 9. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2012, mladší, 1. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2012, mladší, 1. místo
O pohár starosty obce - OORM TU J60 2012, mladší (starší chl.), 7. místo
Hřibojedské šedesátky a stovky - OORM TU J60, J100 2012, mladší, 2. místo
Hřibojedské šedesátky a stovky - OORM TU J60, J100 2012, mladší (starší chl.), 16. místo
O Pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2012, mladší (starší chl.), 12. místo
O Pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2012, mladší, 2. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2012, mladší, 3. místo
Radvanická uzlovka - OORM TU 2012, mladší, 18. místo
Stolínská uzlovka 2012, mladší, 2. místo
11. ročník memoriálu Marty Habadové 2011, mladší, 4. místo
7. Halové mistrovství Podzvičinska 2011, mladší, 5. místo
Šumperský soptík 2011, mladší, 2. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2011, mladší, 2. místo
Polabské šedesátkování 2011 Písková Lhota 2011, mladší, 4. místo
Šedesátkování v Hostinném - OORM TU J60 2011, mladší, 1. místo
Stolínské šedesátky - OORM TU J60 2011, mladší, 3. místo
Okresní kolo Plamen - OORM TU 2011, mladší, 3. místo
Pohár starosty obce Hajnice J60 OORM TU J60 2011, mladší, 1. místo
O pohár MAS Království Jestřebí hory - OORM TU J60 2011, mladší, 4. místo
Memoriál Ivany Valnohové - OORM TU J60 2011, mladší, 1. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2010, mladší, 5. místo
Polabské šedesátkování 2010 2010, mladší, 1. místo
Stolínské šedesátky dvojzávod 2010, mladší, 11. místo
Hostinská šedesátka 2010, mladší, 9. místo
Okresní kolo Plamen 2010, mladší, 7. místo
O putovní pohár starosty obce Hajnice 2010, mladší, 7. místo
Memoriál Ivany Valnohové J60 2010, mladší, 7. místo
9. ročník Memoriálu Marty Habadové 2009, mladší, 15. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2009, mladší, 6. místo
Dvojzávod v běhu jednotlivců na 60 m překážek 2009, mladší (Plamen), 5. místo
Dvojzávod v běhu jednotlivců na 60 m překážek 2009, mladší (PSO), 11. místo
Stolínské šedesátky 2009, mladší, 14. místo
Hostinská šedesátka 2009, mladší, 9. místo
Memoriál Ivany Valnohové J60 2009, mladší, 14. místo
Přeborník okresu Trutnov v šedesátkování 2008, mladší, 5. místo
Polabské šedesátkování 2008, mladší, 9. místo
Stolínské šedesátky 2008, mladší, 13. místo
O pohár starosty obce Hřibojedy 2008, mladší, 1. místo
Okresní kolo hry Plamen 2008, mladší, 7. místo
O putovní pohár starosty obce Hajnice 2008, mladší, 10. místo
Memoriál Ivany Valnohové 2008, mladší, 7. místo

Aktuality:

Kalendář: